Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Marpo o rvačce s jiným řidičem: Napadl mě, škrábal a strkal prsty do očí! Hnisá mi ruka

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Marpo o rvačce s jiným řidičem: Napadl mě, škrábal a strkal prsty do očí! Hnisá mi ruka

Andrea Malá

13. října 2023 9:50

Marpo Video

Policie se zabývá incidentem, jehož se aktivně zúčastnil známý rapper Marpo. On a druhý aktér ale mají poměrně odlišný pohled na věc. Kdo tedy koho napadl? A kdo s čím skončil v nemocnici? 

Třiačtyřicetiletý Tomáš K. popsal Blesku, že v úterý přijížděl domů, když se po cestě od školy k mateřské školce jednosměrkou ve špatném směru přiřítilo BMW. "Řidič na mě mával, abych mu uhnul. Vystoupil jsem a řekl mu, že je to jednosměrka, že tu bydlím a že tu mám děti," uvedl.

Muž si chtěl následně vyfotit registrační značku, čímž se situace vyhrotila. "Řekl, že zná tyhle hrdiny s telefonem a že vystoupí a 'rozbije mě'. Vystoupil a dal mi dvě rány do obličeje! Nemohl jsem zvednout ruce, a tak jsem ho narazil na auto a kousl do prsu," svěřil se. 

Rapper se prý následně odrazil od auta a srazil protivníka na zem. "Když jsem se zvedal a hledal brýle, nastoupil do auta, konečně odcouval a ujel," dodal údajně napadený muž. Ukázalo se však, že druhý a slavnější aktér incidentu na něj má jiný pohled. 

"Nikoho jsem nenapadl, ale byl jsem napaden. Chápu, že zrovna u mě to zní divně," napsal hudebník na instagramu. Připustil i pochybení, za vjezd do jednosměrky údajně dostal pokutu. Jak vysvětlil, pospíchal pro dceru, které bylo špatně.

"Potkal jsem se s pánem, který na mě začal řvát, že 'žádný kokot tady v jednosměrce jezdit nebude, že tady jsou děti', na což jsem mu řekl, že jsem tou jednosměrkou jel pomalu. Pán si mě začal natáčet, přišel k mému autu a začal mě z něj tahat," podotkl. 

Podle Marpa se pak začaly dít věci. "Zakousl se mi do bicepsu takovým způsobem, že jsem to v životě nezažil! Vrčel na mě, začal mě škrábat, strkal mi prsty do očí… Tak jsem v sebeobraně pána vzal a hodil ho na zem, dal jsem mu jednu nebo dvě facky otevřenou dlaní a řekl mu 'vyser se na to nebo to dopadne zle'," pokračoval rapper.

Na závěr si rýpl do toho, že se muž spojil s novináři. "Pán měl tak 'traumatizující zážitek' z této rvačky, že s tím hned šel do bulváru. Myslím si, že to o něčem vypovídá. V nemocnici mi řekli, že za 20 let nic takovýho nezažili, musel jsem jít na tetanovku, protože ta ruka mi hnisá," dodal.

Nejnovější zprávy