Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Barbora Mottlová zavítala na poslední chvíli k moři: Kromě focení v bikinách a výletů si přivodila i menší úraz

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Barbora Mottlová zavítala na poslední chvíli k moři: Kromě focení v bikinách a výletů si přivodila i menší úraz

Nikola Horáková

23. září 2023 10:52

Barbora Mottlová Video

Herečka Barbora Mottlová (37) se s příchodem chladnějšího počasí rozhodla sbalit saky paky a se svým partnerem Davidem Plevou vycestovala na dovolenou do teplých krajin. Konkrétně zavítali na Ibizu, kde je herečka vůbec poprvé v životě. Se svými zážitky s prvních dnů se pochlubila se svými fanoušky a dokonce si přivodila menší úraz.

„Ibiza je magické místo plné přírodních krás, ne jen crazy párty, neskutečná nádhera. Tady jsem Vám šoupla celý včerejší den, ani se mi nechtělo včera být moc na mobilu, jak jsem byla okouzlená tou energií, která tu sálá.. jo a taky jsem si pak trošinku rozsekla palec na noze, takže Mottlice jak má být a ještě jsem občas zapomněla zatahovat pupek," pochlubila se snímky s prvního dne Mottlová, kde zapózovala také v bikinách. 

Po prvním dnu byla herečka velmi nadšená a plná zážitků. Po druhém dni plného dalšího poznávání to nevydržela a sdílela další sérii fotografií z tohoto dne. „Tak teda něco ze včera a pořád omráčená, kolik nádherných a energických míst tu je, už zvažujeme malé přesídlení. Chvilku nevím, jestli nejsem někde na Bali nebo v Karibiku. Knížka (nebo jak píše John Perry - esej) o prokrastinaci přečtená, tak jdeme žít," sdělila fanouškům na Instagramu. 

V komentářích sklidila navíc veliký úspěch za snímky, kde pózuje a na její adresu přistálo mnoho lichotivých zpráv. „Ty jsi bohyně," napsal jeden ze sledujících. „Krásná fotka. Moře vám moc sluší," přidal se další. „Wow, ty jsi krásná," doplnila i jedna z fanynek. 

Nejnovější zprávy