Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Bouček reaguje na řeč režisérky na Lvech: Upřímná slova o výchovném pohlavku!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Bouček reaguje na řeč režisérky na Lvech: Upřímná slova o výchovném pohlavku!

Andrea Malá

13. března 2024 11:43

Libor Bouček s manželkou.

Po Českých lvech se hodně řešila dlouhá řeč oceněné režisérky Darji Kaščejevové o volbě mezi kariérou a mateřstvím. V posledních dnech reagoval leckdo, ozval se i moderátor Libor Bouček. Podle jeho slov takový proslov na slavnostní galavečer s ohledem na známé okolnosti nepatřil. 

Bouček začal tím, že lidem připomněl, že je mu 43 let. "Asi nejvyšší čas mít děti. Bůhví, jak budu fungovat dál a nechci na jejich maturáku být zaměňován za dědečka. Tak je mám," uvedl na instagramu a zmínil, jak mezi pracovními příležitostmi a rodinou volí on.

"O víkendu byli mí kamarádi na Lvech, další ve vyprodaným O2 Universum a další na kšeftu v Krkonoších. Ten kšeft jsem odmítl. A vařil rajskou, umyl synovi zadek a asistoval při koupeli dcery. Ale kde jsem moh bejt. Proč musím volit mezi tvorbou a rodičovstvím?" ironicky si posteskl.

Podle populárního moderátora to tak zkrátka je a je to normální. Zmínil, že to řešili i jeho rodiče. "Píšu to sem. I když to sem nepatří a už vůbec ne někam, kde jsem slušně požádán o minutový proslov, abych byl slušný k ostatním, a kde se k této otázce, kterou mám v mobilu, dostanu až po minutách dvou," zkritizoval výstup na předávání filmových cen.

"Ať žije Český lev! Ať vítězí slušnost, i když je nutkání něco říct tolik silné. Vždy musím přece vědět, kde je vhodné to říct. Slušnost především. Když absentuje, dostanete leckdy pohlavek. Naštěstí maximálně výchovný," dodal Bouček. 

Nejnovější zprávy