Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Britney Spears by zasloužila náhubek? Popová hvězda šokovala, pak se omluvila!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Britney Spears by zasloužila náhubek? Popová hvězda šokovala, pak se omluvila!

Andrea Malá

14. listopadu 2023 14:29

Britney Spears Video

Britney Spears šokovala v memoárech The Woman In Me (Žena ve mně) zejména zmínkou o přerušeném těhotenství s kolegou Justinem Timberlakem. Toho se poměrně nevhodně zastal kamarád z hudebního průmyslu. Po mnoha reakcích se nakonec rozhodl pro omluvu. 

Producent Timbaland, který s Timberlakem spolupracoval na jeho jednadvacet let starém hitu Cry Me A River, zaskočil svými slovy během rozhovoru ve Washingtonu. Lidé si je totiž vyložili jako výzvu k umlčení Britney. 

"Chtěl jsem mu zavolat a říct: 'JT, musíš té holce nasadit náhubek,'" řekl hudebník, který se po kritice na sociálních sítích rozhodl vzít vše zpět. "Omlouvám se fanouškům Britney i jí," vzkázal podle BBC

Spears a Timberlake se poznali ještě jako děti během účinkování v pořadu The Mickey Mouse Club, o několik let později se z nich stal pár. "Velmi jsem ho milovala," přiznává Spears v knize s tím, že si v budoucnu přála založení rodiny s kolegou z branže.

"Stalo by se to možná i dřív, než jsem předpokládala. Ale Justin nebyl z mého těhotenství nadšený. Řekl mi, že ještě nejsme připraveni na to, aby v našich životech bylo dítě, protože jsme velmi mladí," stojí v úryvku.

"Jsem si jistá, že mě lidé kvůli tomu budou nenávidět, ale souhlasila jsem s tím, že ho mít nebudeme. Nevím, jestli to bylo správné rozhodnutí. Kdyby to bylo jen na mně, nikdy bych to neudělala. Ale Justin si byla tak moc jistý, že nechce být otcem," dodala zpěvačka. 

Nejnovější zprávy