Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Britney Spears nahoře bez a další SKANDÁL! V hotelu s ní nemají slitování

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Britney Spears nahoře bez a další SKANDÁL! V hotelu s ní nemají slitování

Andrea Malá

25. ledna 2024 9:22

Britney Spears Video

Britney Spears má na kontě další skandál! Kdo ji sleduje na instagramu, ten ví, že odhalování se není někdejší zpěvačce cizí. Všechno ale má své meze, o čemž se popová hvězda na vlastní kůži přesvědčila. 

Britney byla dlouhá léta klientkou pětihvězdičkového hotelu Four Seasons, který je jen pár minut vzdálený od jejího sídla v Thousand Oaks. Rezervovala si tam koupele či procedury v kosmetickém salónu. Nyní je tam ale personou non grata. Co se stalo? 

"V poslední době způsobuje personálu bolesti hlavy," uvedl zdroj webu US Sun s tím, že bývalá popová hvězda už v minulosti měla zákaz vstupu do hotelu. Vedení se nad ní následně smilovalo a opět ji umožnilo návštěvy. Nově je ale zákaz opět v platnosti.

"Někteří hostí si stěžovali, že chodí u bazénu nahoře bez a oni se cítí nepříjemně. Její chování je často bizarní a divné. Personál celého hotelu o tom mluví a je to opravdu nešťastné. Momentálně tam nesmí," sdělil informátor. 

"Britney je sice áčková celebrita, ale nemůže si ve Four Seasons běhat a dělat, co chce. V hotelu se ubytovává řada prominentních a bohatých hostů, kteří tam utrácejí tisíce dolarů a nechtějí se cítit trapně," dodal zdroj. 

Nejnovější zprávy