Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Britney Spears popadl vztek: Ostrá slova o comebacku mezi popové hvězdy!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Britney Spears popadl vztek: Ostrá slova o comebacku mezi popové hvězdy!

Andrea Malá

6. ledna 2024 17:52

Britney Spears Video

Britney Spears nejspíš na začátku letošního roku zklamala miliony svých fanoušků po celém světě. Objasnila totiž, jak je to s jejím hojně diskutovaným návratem do hudebního průmyslu, o kterém se spekuluje v zahraničních médiích. 

Britney se loni alespoň částečně vrátila do světel reflektorů, když vydala memoáry The Woman In Me (Žena ve mně). V nich šokovala zejména zmínkou o přerušeném těhotenství s kolegou Justinem Timberlakem. 

"Stalo by se to možná i dřív, než jsem předpokládala. Ale Justin nebyl z mého těhotenství nadšený. Řekl mi, že ještě nejsme připraveni na to, aby v našich životech bylo dítě, protože jsme velmi mladí. Jsem si jistá, že mě lidé kvůli tomu budou nenávidět, ale souhlasila jsem s tím, že ho mít nebudeme," píše se v knize.

I vzhledem k hojným citacím z biografie a tím pádem i kvůli jejímu úspěchu se začalo spekulovat o možném návratu někdejší popové hvězdy do hudebního průmyslu. Spears přispěchala s jasnou odpovědí.

"Aby bylo jasno, že většina těch zpráv patří do koše. Pořád tvrdí, že se scházím s náhodnými lidmi kvůli novému albu... Nikdy se nevrátím do hudebního průmyslu!" vzkázala podle BBC prostřednictvím instagramu. 

Spears každopádně odhalila, že za uplynulé dva roky napsala více než 20 písní pro jiné interprety. Hudbu už prý dělá jen pro zábavu. 

Nejnovější zprávy