Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Britney Spears naznačila další ROZCHOD: Ostrý vzkaz všem mužům!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Britney Spears naznačila další ROZCHOD: Ostrý vzkaz všem mužům!

Andrea Malá

11. července 2024 15:06

Britney Spears Video

Možná se ještě najdou takoví šílenci, kteří by to chtěli dát dohromady s nechvalně proslulou popovou ikonou Britney Spears. Nyní se zdá, že tito nápadníci mají další šanci. Zpěvačku totiž opět popadl amok, během kterého se projevila na sociálních sítích. 

Spears konkrétně na instagramu uvedla, že je opět single. Zároveň dávala najevo, že už definitivně ztratila veškerou důvěru v opačné pohlaví. "Nikdy už nebudu s žádným mužem, dokud budu naživu," prohlásila. 

Uběhl však nějaký čas a všechno bylo zase jinak. Příspěvek totiž ze sociální sítě zmizel, ačkoliv mnozí fanoušci už měli jasno o tom, že někdejší úspěšná zpěvačka se rozešla s nynějším partnerem Paulem Richardem Solizem.

Spears se předloni vdala za životního partnera, fitness trenéra a herce Sama Asghariho. Krátce po svatbě dokonce tvrdila, že je těhotná, přesto se pár nakonec v relativně krátkém čase rozešel. 

Slavná zpěvačka byla předtím vdaná již dvakrát. Její první manželství s Jasonem Allenem Alexanderem trvalo pouhých 55 hodin. S druhým manželem Kevinem Federlinem má sice dvě děti, ale ani tento svazek nevydržel déle než něco přes dva roky.

Nejnovější zprávy