Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Britney Spears prozradila jedno ze svých největších tajemství!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Britney Spears prozradila jedno ze svých největších tajemství!

Lenka Kučerová

21. listopadu 2023 18:18

Britney Spears Video

Život Britney Spears není jen o úspěchu, slávě a hitových písních, ale také o kontroverzích a šokujících okamžicích. Jedním z těchto momentů bylo, když si v roce 2007 oholila hlavu.

Nyní ve své nové knize prozrazuje důvod tohoto činu. Období před 16 lety nebylo pro zpěvačku snadné, procházela bolestivým rozvodem, neustálým tlakem paparazzi a nakonec sáhla po radikálním kroku. Oholila i hlavu, což vyvolalo velkou pozornost médií.

Britney ve svých memoárech "The Woman in Me" vysvětluje, že oholení hlavy a výstřední chování byly způsoby, jak se bránit neustálému hodnocení a komentářům lidí ohledně jejího těla. Krátce poté byla zbavena svéprávnosti, a i když nahrála úspěšná alba a držela se v žebříčcích hitparád jako popová hvězda, byla ovládána svým otcem a právníkem.

V knize Britney zmiňuje, že ji opatrovnictví omezovalo ve změnách vzhledu, ačkoli oholení hlavy a výrazná změna stylu byly pro ni formou obrany. Během těchto let se cítila zoufalá a nešťastná, ačkoliv veřejnost ji vnímala jako úspěšnou a slavnou popovou ikonu.

Osm let po jejím soudním vyrovnání a zrušení opatrovnictví v roce 2001 se však stále potýká s výzvami, včetně nejnovějších událostí v jejím osobním životě, jako je rozvod a spekulace o nevěře.

Nejnovější zprávy