Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Brzobohatý a Kuchařová na nože? Překvapivá pravda o jejich vztahu po rozvodu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Brzobohatý a Kuchařová na nože? Překvapivá pravda o jejich vztahu po rozvodu!

Andrea Malá

18. prosince 2023 15:15

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová Video

Ondřej Gregor Brzobohatý se letos potřetí oženil, stále ho však pronásleduje i rozvod s druhou manželkou Taťánou Kuchařovou. Člověk by si myslel, že po posílání vzkazů přes média si od sebe oba drží odstup. Opak je prý ale pravdou... 

Podle informací deníku Aha! byli Brzobohatý a Kuchařová před několika měsíci ve spojení. "Psal jí v létě, snažil se s ní rozumně komunikovat. A ona mu neměla problém odpovídat. Jsou prostě v kontaktu," uvedla blíže neurčená kamarádka modelky. 

Hudebník v nedávném rozhovoru pro novinky.cz uznal, že i on v manželstvích chyboval. Ovšem v případě druhého sňatku podrobil kritice i někdejší Miss World. "Na druhou stranu není od věci říct, že v tom druhém případě v tom byl i velký pud sebezáchovy. To, co bylo skutečnou příčinou, si navždy nechám pro sebe," řekl ohledně rozvodu. 

Celé Česko nicméně ví, že Brzobohatý už našel nové štěstí v lásce. Letos se totiž oženil potřetí, za manželku pojal moderátorku a novinářku Danielu Písařovicovou, která teď hrdě nosí jeho příjmení. 

Nejnovější zprávy