Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Brzobohatý promluvil: Ego dostává v manželství s Písařovicovou zabrat!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Brzobohatý promluvil: Ego dostává v manželství s Písařovicovou zabrat!

Andrea Malá

1. listopadu 2023 16:40

Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý se vzali! Video

Ondřej a Daniela Brzobohatí jsou stále ještě novomanželé, ač jejich vztah samozřejmě nezačal u oltáře. Společné soužití hvězdného páru ale prochází nejrůznějšími zkouškami a ego známého hudebníka dostává zabrat. 

Brzobohatý byl hostem v televizní talk show 7 pádů Honzy Dědka, kde samozřejmě přišla řeč na jeho třetí manželství. Ohledně zářijové svatby byl velice stručný, když řekl, že proběhla úspěšně v kruhu nejbližších a přátel. 

Sdílnější byl, když začal vyprávět o humorných aspektech společného soužití novomanželů. "Daniela se mi směje, ale mě to baví," přiznal člen slavné umělecké rodiny. "Když mám nějaký ego záchvat, vyloženě se mi vysmívá," dodal. 

Je přitom dost dobře možné, že spolu budou trávit ještě více času než dosud. Moderátorka a novinářka totiž ohlásila svůj konec v internetové televizi DVTV s tím, že chce být více doma. 

Právě ona také přiznala, že se přestěhovali do nového bytu. "Momentálně tu přitloukám různé háčky a podobně. Když se nad tím zamyslím, i to je pro mě důležitá věc. Vytvořit pro nás místo, kde se s Ondrou budeme cítit doma," nechala se slyšet. 

Nejnovější zprávy