Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Bude Jakub Železný ještě moderovat? Tohle víme o jeho návratu na ČT!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Bude Jakub Železný ještě moderovat? Tohle víme o jeho návratu na ČT!

Andrea Malá

13. března 2024 19:54

Jakub Železný

Jakub Železný se v poslední době neobjevuje na televizní obrazovce, což dlouhá léta bylo něco nemyslitelného. Populární moderátor nyní prolomil mlčení a řekl, jak to vypadá s jeho návratem do České televize. 

Železný loni oznámil nejprve konec v diskuzních Událostech, komentářích, nakonec ale zmizel z obrazovky úplně. Sám naznačil, že roli sehrály zdravotní důvody.

"Práce je důležitá, zdraví víc. Tento rok se na mém zdraví začal nezdravě podepisovat, tak musím konečně začít myslet i na sebe. A dát se právě zdravotně dohromady. Dík divákům a týmu Událostí! Těším se v příštím roce na nové výzvy v ČT," napsal moderátor na sociální síti X.

Nyní se zdá, že nové výzvy se opravdu blíží. "Nevím, jestli na obrazovku, ale určitě se blíží můj návrat do práce," přiznal novinář v podcastu webu Seznam Zprávy. Teprve se ale prý povede diskuze o jeho budoucí roli ve veřejnoprávní televizi.

"Věřím, že ČT si snad řekne: Jo, tak Jakub Železný by asi zase na té obrazovce za nějaký čas mohl být," dodal ohledně pokračování svého televizního angažmá. 

Nejnovější zprávy