Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Bude Kordula Stropnická jako Agáta? Dcera Žilkové zvažuje, co bude dělat po maturitě!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Bude Kordula Stropnická jako Agáta? Dcera Žilkové zvažuje, co bude dělat po maturitě!

Andrea Malá

15. června 2024 8:51

Kordula Stropnická Video

Kordula Stropnická nedávno k radosti blízkých odmaturovala a nyní se rozhoduje, co bude v životě dělat dál. Nabízí se cesta ve šlépějích maminky Veroniky Žilkové, tedy herectví. Teď to ale vypadá, že se spíš inspiruje u starší sestry. 

Snad ani není nutné připomínat, že tou je Agáta Hanychová, kdy velkou náplní jejího života je prezentace na sociálních sítích. Její mladší sestra tam zatím zdaleka není tak aktivní, to by se ale mohlo brzy změnit. 

Web extra.cz upozornil, že Kordula prezentovala takový návrh svým fanouškům. "Konečně mám odmaturováno a spoustu času, a tak mě napadlo, jestli byste neměli zájem o to, že bych začala vlogovat," zeptala se followerů.

Podle svých slov by jen vyhověla poptávce. "Často píšete, abych víc přidávala mluvené stories atd.," vysvětlila. "A teď pojedu na dovču, takže si myslím, že by to mohlo být fajn," dodala ke svému záměru. 

Kordula Stropnická je dcerou herečky Veroniky Žilkové a jejího kolegy a diplomata Martina Stropnického. Hvězdné manželství se však před časem rozpadlo. 

Nejnovější zprávy