Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Chce jít princezna Kate s pravdou ven? Zdroje z paláce hovoří jasně!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Chce jít princezna Kate s pravdou ven? Zdroje z paláce hovoří jasně!

Andrea Malá

19. března 2024 8:47

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate)

Brity znepokojuje, jak málo toho ví o zdravotním stavu oblíbené princezny Kate, která v úvodu roku podstoupila operační zákrok. Od té doby se neukázala na veřejnosti. Podle nejnovějších informací by se však manželka prince Williama výhledově mohla lidem ukázat.

Podle informací nedělníku Sunday Times je pravděpodobné, že Kate vůbec poprvé promluví o průběhu rekonvalescence až na nějakém veřejném vystoupení. "Pokud to udělá, udělá to právě takhle," uvedl zdroj listu. 

Nepadlo nicméně žádné konkrétní datum, kdy by se tak mohlo stát. "Udělají to, až se budou cítit připraveni. Čekal bych, že to bude její rozhodnutí na základě vlastního instinktu. Rozhodně s tím nebudou spěchat," dodal informátor. 

Zdravotní stav princezny Kate je předmětem spekulací kvůli nedostatku uvolněných informací po plánované lednové operaci břicha, kterou manželka následníka trůnu podstoupila. Královská rodina naposledy uvolnila nové informace na konci ledna, když byla propuštěna z nemocnice. Na veřejnosti se naposledy objevila o Vánocích, když s rodinou zavítala do kostela. 

Velké světové agentury před několika dny stáhly z distribuce rodinný snímek kvůli provedeným úpravám, které palác pod tlakem přiznal. Následně se zpochybňovala i pravost dalších fotek, které se objevily na veřejnosti.

Princezna by se podle předchozích vyjádření neměla vrátit k pracovním povinnostem dříve než o Velikonocích, kdy s manželem a dětmi každoročně navštěvuje církevní obřady ve Windsoru. Podle britských médií by se měla opět ukázat na veřejnosti nejpozději v polovině dubna.

Nejnovější zprávy