Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Chce už slavný Alain Delon umřít? Tohle řekl vyšetřovatelům!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Chce už slavný Alain Delon umřít? Tohle řekl vyšetřovatelům!

Andrea Malá

2. února 2024 19:32

Alain Delon (autor: Georges Biard)

Francouzský soud v uplynulých dnech rozhodl o udělení soudní ochrany, o kterou kvůli rodinnému sporu požádal sám legendární Alain Delon. Podle některých zpráv už ale slavný herec ani nechce žít. Co je na tom pravdy? 

Delon prodělal před čtyřmi lety kardiovaskulární příhodu s lehkým krvácením do mozku. Zdravotní stav ikony se od té doby jen zhoršuje. Podle posledních zpráv francouzských médií, která se odkazují na jeho blízké, má velké potíže s mluvením a je velice unaven. Loni se dokonce objevila informace, že měl lékaři říct, že chce zemřít. 

Podle deníku Le Parisien se sebevražedné myšlenky populárního herce řešily i při vyšetřování v rámci aktuálního procesu. "Chci zemřít, život skončil," řekl prý slavný osmaosmdesátiletý Francouz vyšetřovatelům. 

Soud konkrétně vyhověl žádosti o soudní ochranu, která neumožní dané osobě činit bez zmocněnce velká rozhodnutí. U Delona půjde o pomoc s výběrem léků či typem zdravotní péče. 

Nejnovější verdikt uvítal právník dcery Anouchky, která by otce ráda převezla do Švýcarska, kde by mu byla poskytována kvalitní lékařské péče. Podle synů Anthonyho a Alaina-Fabiena jí však jde především o to, aby po případné smrti otce zaplatila nižší dědickou daň. 

Nejnovější zprávy