Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Clash of the Stars vyhrál po diskvalifikaci Bejra Jaromír Soukup, zasahovala i policie

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Clash of the Stars vyhrál po diskvalifikaci Bejra Jaromír Soukup, zasahovala i policie

Lenka Kučerová

27. ledna 2024 21:33 | Aktualizováno: 28. ledna 2024 0:13

Jaromír Soukup na Clash of the Stars Video

Před sedmou hodinou večerní odstartoval další galavečer plný bizarních zápasů. Pod hlavičkou Clash of the Stars se do sebe pouští mnohdy pochybné internetové celebrity, vrcholem dnešního večera s názvem Seven Sins pak měl být boxerský zápas mezi Jaromírem Soukupem a Alešem Bejrem. Zápas nakonec vyhrál Soukup poté, co byl Bejr diskvalifikován.

Clash of the Stars se snaží těžit z popularity MMA a dalších bojových sportů, které spojuje s influencery a influencerkami. Má za sebou už několik galavečerů a proslavil se tím, že proti sobě staví častokrát pochybné osobnosti.

O tom svědčí např. i to, že jedním z dnešních zápasníků je Ondřej Untermüller neboli Kluk s kamením, který se proslavil párvteřinovou scénou v pořadu Ano, šéfe! Proti sobě se také měly postavit dvě hvězdy filmů pro dospělé. Není divu, že profesionálové dávají od této organizace ruce pryč.

O první zápas večera se postarali Michal Peštuka a Filip Procházka. Psycho Michal se dostal do dominantní pozice a zasypal svého soupeře údery na zemi, zvítězil tak na TKO.

Ve druhém zápase proti sobě stanuli tiktokeři Justbekis a Aleky. V prvním kole se do sebe pustili s vervou, v tom druhém se ale už rozhodlo. JustBekis Alekyho rovněž porazil technickým knockoutem.

Jan Rybka se se svým soupeřem nemazlil. Lukáš Bartoš prohrál hned v prvním kole. Rybka následně vyzval na souboj slovenského kandidáta na prezidenta Petera Kuťku. 

Následně se proti sobě postavil Kukismen a Kluk s kamením. Po třetím kole zvítězil Kukisman, který svého soupeře porazil na body. 

Nikola Lauberová, která se měla postavit známé herečce filmů pro dospělé Lady Dee, do zápasu nenastoupila. Nahradila ji prakticky neznámá Eliška Kovaříková, která zápas prohrála.  

Na poslední chvíli také byla ohlášena další změna. Diego Kotlár dnes ze zdravotních důvodů nenastoupil. Ondřej Bihary alias Gappa se tak postavil Bertíkovi, který v sumu Gappu porazil. 

Premiéru si odbyl i Václav Mikulášek alias Baba Jaga, který v MMA prohrál s Karlosem Vémolou a byl vyhozen z Oktagonu. Postavil se Žralokovi, kterého ale TKO porazil.

Následně měl do klece nastoupit kontroverzní influencer Tadeáš Veselý. Napadl ho ale divák z publika a Veselý skočil v obrovském chaosu na zemi. Do zápasu není schopen nastoupit a útočníka zadržela policie.

Posledním zápasem večera mezi Jaromírem Soukupem a Alešem Bejrem skončil navzdory velkým očekáváním diskvalifikací. Bejr totiž předvedl nefér výkon a Soukupa několikrát hlavičkoval, načež byl diskvalifikovaný a vyvedený ochrankou.

Nejnovější zprávy