Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Co bude ve StarDance příště? Iva Kubelková prozradila novinky ze zákulisí!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Co bude ve StarDance příště? Iva Kubelková prozradila novinky ze zákulisí!

Andrea Malá

13. listopadu 2023 11:06

Ve StarDance se nacvičuje společný tanec. Video

Ve StarDance po jednom televizním přenosu ihned začínají přípravy na další. Pohled do zákulisí nabídla modelka a moderátorka Iva Kubelková. Televizní diváci tak už s předstihem mohou zjistit, co se bude dít na parketu během následující soboty. 

Kubelková o uplynulém víkendu oslnila prakticky bezchybným výkonem, protože jej porota ocenila plným počtem 30 bodů. Není proto divu, že s Martinem Prágrem v soutěži pokračují. Stejně tak dalších pět párů.

Všechny dvojice nyní spolupracují, jak prozradila modelka a moderátorka. "Tak my vás zdravíme z nácviku společného tance, neboli, čeká nás v sobotu kromě našich tanců i tzv. souboj týmů," uvedla v neděli na instagranu. "Ale řeknu vám, tým jsme stejně jenom jeden," konstatovala.

"Tým hrdinů a dobrodruhů, kteří se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny a jít takzvaně s kůží na trh. Já děkuji všem, kteří se na nás dívají a ať už fandíte komukoliv, jsem ráda, že jste každou sobotu s námi," dodala. 

Společný tanec už se netýká naposledy vyřazené zpěvačky Terezy Maškové a také herců Davida Prachaře, Ivany Chýlkové a hudebníka Richarda Krajča. 

Nejnovější zprávy