Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož, Benjamín

Tereza Kostková ve StarDance překvapila slovníkem: Nejsem taková...!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tereza Kostková ve StarDance překvapila slovníkem: Nejsem taková...!

Andrea Malá

12. listopadu 2023 18:50

Tereza Kostková Video

StarDance včera opustil další pár. O jakou dvojici půjde, to sdělila národu moderátorka Tereza Kostková, které se i po letech vysílání taneční soutěže celebrit podařilo televizní diváky něčím překvapit. 

StarDance v sobotu pokračovala večerem, který se nesl v duchu cestování. O nejlepší výkon večera se ze známých tváří postarala modelka Iva Kubelková, když za sambu dostala maximální možný počet 30 bodů. Není proto divu, že o jejím postupu bylo brzy jasno.

Během závěrečného vyřazování zůstaly na parketu dva páry. Šlo o cukráře Josefa Maršálka a jeho taneční partnerku Adrianu Maškovou a zpěvačku Terezu Maškovou a tanečníka Daniela Kecskemétiho. 

Bystré moderátorce Kostkové neuniklo, že v obou dvojicích se nachází osoba s příjmením Mašková. "Mohla bych začít příjmením, ale taková sv*ně fakt nejsem," prohlásila herečka, která následně oznámila, kdo v soutěži končí. 

Byla to zpěvačka Tereza Mašková, která se tak připojila k dosud vyřazeným soutěžícím Davidu Prachařovi, Ivaně Chýlkové a Richardu Krajčovi. 

Nejnovější zprávy