Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Courteney Cox šokuje: Matthew Perry (†54) mě dodnes často navštěvuje!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Courteney Cox šokuje: Matthew Perry (†54) mě dodnes často navštěvuje!

Lenka Kučerová

23. května 2024 19:59

Courteney Cox a Přátelé Video

Koncem loňského roku zasáhla svět smutná zpráva o tragickém úmrtí 54letého Matthewa Perryho, který se proslavil rolí vtipného Chandlera z Přátel. Mnozí z jeho blízkých se s jeho předčasným odchodem stále nedokážou smířit. 

Jednou z nich je i Courteney Cox (59), která v seriálu hrála jeho manželku. Tvrdí, že ji zesnulý přítel často navštěvuje a cítí jeho přítomnost.

Na konci října 2023 obletěla svět velmi smutná zpráva. Ve věku 54 let zemřel herec Matthew Perry, představitel milovaného Chandlera z Přátel. Zpráva o jeho předčasném úmrtí zasáhla nejen jeho fanoušky, ale i jeho blízké, včetně jeho kolegů z kultovního seriálu.

Z těchto kolegů měla k Matthewovi nejblíže Courteney Cox, která v seriálu ztvárnila jeho manželku Monicu. V rozhovoru s Jonathanem Vigliottim z CBS Sunday Morning na Chandlera vzpomínala a označila zesnulého kolegu za jednu z nejzábavnějších bytostí na světě.

„Měl opravdu velké srdce. Očividně bojoval. Jsem tak vděčná, že jsem s ním mohla tak úzce spolupracovat tolik let,“ uvedla podle magazínu People.

Cox také překvapila dalšími slovy. Řekla, že zesnulý kolega ji často navštěvuje. „Často mě navštěvuje, pokud na to věříte,“ sdělila během rozhovoru. Pravidelně tak hovoří ke své zesnulé matce, otci a nyní i k Matthewovi.

„Mám pocit, že mnoho lidí je... myslím, že nás doprovázejí. Cítím, ano, určitě cítím, že je Matthew nablízku,“ dodala.
 
 

Nejnovější zprávy