Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Dagmar Havlová: První dáma českého filmu podpořila Libora Boučka!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dagmar Havlová: První dáma českého filmu podpořila Libora Boučka!

Andrea Malá

15. března 2024 16:03

Dagmar Havlová

Proslovy na Českých lvech tentokrát rozproudily debatu nejen u nás, ale i u sousedů na Slovensku. V Česku se řešila zejména dlouhá řeč oceněné režisérky Darji Kaščejevové, na kterou reagoval Libor Bouček. Kdo ho možná poněkud překvapivě podpořil? 

Sám Bouček ve svém instagramovém příspěvku akcentoval to, jak volí mezi pracovními příležitostmi a rodinou. "O víkendu byli mí kamarádi na Lvech, další ve vyprodaným O2 Universum a další na kšeftu v Krkonoších. Ten kšeft jsem odmítl. A vařil rajskou, umyl synovi zadek a asistoval při koupeli dcery. Ale kde jsem moh bejt. Proč musím volit mezi tvorbou a rodičovstvím?" ironicky si posteskl.

Podle populárního moderátora to tak zkrátka je a je to normální. Řešila to už generace jeho rodičů. "Píšu to sem. I když to sem nepatří a už vůbec ne někam, kde jsem slušně požádán o minutový proslov, abych byl slušný k ostatním, a kde se k této otázce, kterou mám v mobilu, dostanu až po minutách dvou," zkritizoval výstup na předávání filmových cen.

"Ať žije Český lev! Ať vítězí slušnost, i když je nutkání něco říct tolik silné. Vždy musím přece vědět, kde je vhodné to říct. Slušnost především. Když absentuje, dostanete leckdy pohlavek. Naštěstí maximálně výchovný," dodal Bouček. 

Moderátorův názor podpořila souhlasným vyjádřením herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová. "Libore, velmi souhlasím. A tímto způsobem brát ostatním čas na děkovnou řeč je čistý egoismus," konstatovala podle médií. 

Nejnovější zprávy