Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Dara Rolins má zase problém s lidmi! I tentokrát se řeší její vzhled

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins má zase problém s lidmi! I tentokrát se řeší její vzhled

Andrea Malá

10. června 2024 11:01

Dara Rolins Video

Dara Rolins se v poslední době pouští do konfliktů s lidmi přes sociální sítě až podezřele často. K jednomu takovému došlo před uplynulým víkendem. Asi nikoho nepřekvapí, že se opět řešil vzhled slovenské popové hvězdy. 

Rolins uvedla, že zareaguje na častý postřeh, respektive komentář. "Nevím jak vy, ale já se do lesa ani na trénink nemaluji. Takže ano, moje nenamalované oči jsou menší než ty namalované," prozradila. 

"A jak některé z vás tak často irituje, navíc mám každé oko jinak velké. To ale odjakživa, zvykla jsem si. A pravé i levé mám ráda stejně," pokračovala. 

Známá zpěvačka se pak vrátila i k nedávnému estetickému zákroku, který podstoupila. Ženy se jí totiž ptají, zdali by ho doporučila. "V případě, že neřešíte jen tvar, ale celé tělo, které je o 20 let mladší a vy jen toužíte po správném vybalancování jednoho s druhým, je podobná úvaha logická a v pořádku. Jeden i druhý faktor by měl jít ruku v ruce," vysvětlila.

"Výsledek, který se dostaví - opět opakuji ne dříve než za půl roku, je o to přirozenější. Ale i tak do budoucna doporučuji radit se o tom s někým jiným, ne se mnou," dodala Rolins.

Nejnovější zprávy