Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Dara Rolins neunikla pozornosti nových sousedů! Tohle jí lidé vzkazují

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins neunikla pozornosti nových sousedů! Tohle jí lidé vzkazují

Andrea Malá

30. června 2024 14:46

Dara Rolins a Pavel Nedvěd Video

Dara Rolins a Pavel Nedvěd nechtějí být neustále jen v Česku, zvlášť když bývalý fotbalista má velký vztah k Itálii. Právě tam si vyhlédli pozemek, kde už roste nová stavba. V jakém prostředí se hvězdný pár ocitne? 

Rolins a Nedvěd předloni už jako partneři oslavili kulaté padesáté narozeniny a právě věkem zdůvodňovali to, že si místo dětí raději pořídí společné nemovitosti. Pozemek pro hnízdečko lásky si pořídili u jezera Lago Maggiore. 

Podle budoucích sousedů si hvězdný pár vybral konkrétní místo kvůli výhledu na jezero. Dvojici však mělo jít i o to, aby nebyla v centru dění. Oba zkrátka chtějí mít svůj klid.

"Kolem Lago Maggiore žije mnoho fotbalistů a cyklistů, ale tady jsme na tichém a odlehlém místě, kde budou mít soukromí a klid na relax. A navíc jsou v Arole výborní lidé, kteří si pomáhají. Pokud na ulici zaparkuje neznámé auto, každý se zajímá, kdo cizí přijel. Pomáhá to bezpečnosti," vysvětlili sousedé pro týdeník Plus 7 dní. 

Magazín uvedl, že zpěvačka a fotbalista podle italských médií zaplatili 440 eur za metr čtvereční, přičemž pozemek má téměř dva tisíce čtvrtečních metrů. 

Nejnovější zprávy