Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Dara Rolins potřebuje po zákroku čas! Moje dobrovolné riziko, poznamenala

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins potřebuje po zákroku čas! Moje dobrovolné riziko, poznamenala

Andrea Malá

8. května 2024 13:18

Dara Rolins Video

Dara Rolins sice dává všemožně najevo, že ji až tolik nezajímá, co si lidé myslí o její nejnovější proměně, přesto sama neustále živí konflikt mezi sebou a fanoušky. Tentokrát si - alespoň na fotce - vzala na pomoc i svého partnera Pavla Nedvěda.

Rolins začala varováním, jaké lidé najdou například na lécích. "Ti, kteří budou řešit, proč zase řeším, co řeším: jděte sledovat a komentovat někoho jiného. Hned teď. Mám totiž v plánu to řešit zas. Proč? Protože to bambilion žen zajímá. Protože se mě na to každá druhá ptá, píše milion otázek, chtějí poradit, sdílet se mnou moji osobní zkušenost," spustila na instagramu.

Popová diva konstatovala, že aktuální stav nemá nic společného se stavem finálním. "A to, že si dám fotku na insta, protože vás chci pozdravit už teď, je jen moje dobrovolné riziko, že se ozve ten zástup mudrlantů s větou 'tak toto se opravdu nepodařilo'. Jasně, že se to 'nepodařilo'!" podotkla ironicky. 

"Každý normální, stačí jen trochu objektivní člověk ví, že žádný zákrok není vyléčený ve chvíli, kdy vám sundají sádru, obvazy, náplast... ať už jde o invazivní/neinvazivní zákrok, zlomeninu, anebo víčka, prsa, facelift, nastřelování vlasů... Všechno má svůj dojezd. Svůj čas, potřebnou dobu rekonvalescence," zmínila.

Zpěvačka prý rozumí tomu, že je někdo proti. "Ať je, proti čemu chce! Ale vždy kroutím hlavou nad názorem, že povrchní je ten, kdo řeší zevnějšek, protože asi při tom všechny do jedné ztratíme duši a srdce," pokračovala.

"A potom ještě miluji větu 'tak toto opravdu ne, já budu stárnout s grácií'. Stárni si, s kým chceš. Osobně si myslím, že lidé ztrácejí grácii při úplně jiných, mnohem podstatnějších věcech," poznamenala.

Rolins na závěr připustila, že jsou i špatné příklady využití estetické medicíny. "Jasně, jsou extrémy, karikatury, které mají klobásy místo rtů, přifouknuté všechno na maximum, ale o těch se nebavím," dodala. 

Nejnovější zprávy