Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Simona Postlerová (†59): Známe místo a datum posledního rozloučení!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Simona Postlerová (†59): Známe místo a datum posledního rozloučení!

Andrea Malá

8. května 2024 10:15

Simona Postlerová

Poslední rozloučení se zesnulou herečkou Simonou Postlerovou se uskuteční příští týden v Praze. Dlouholetá členka souboru vinohradského divadla zemřela během uplynulého víkendu, bylo jí 59 let. 

Poslední rozloučení se uskuteční v úterý 14. května v 11:00 v Divadle na Vinohradech na náměstí Míru, přičemž s hodinovým předstihem bude možné přinést květiny. Od 13 hodin pak bude následovat v nedalekém kostele svaté Ludmily mše svatá. Uložení do hrobu proběhne v rodinném kruhu. 

O úmrtí herečky informoval Nadační fond Dvojka srdcem v neděli na sociální síti. "S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že nás dnes v noci navždy opustila divadelní, filmová a dabingová herečka a také od samého začátku patronka našeho nadačního fondu Simona Postlerová," uvedli jeho zástupci.

Postlerová se narodila do herecké rodiny, obor sama vystudovala na DAMU. Působila v Národním divadle či v Divadle na Vinohradech. Zahrála si v řadě úspěšných televizních seriálů, například v Ordinaci v růžové zahradě či Chlapcích a chlapech. Úspěšná byla také v dabingu. V roce 2002 obdržela Cenu Františka Filipovského za nejlepší ženský herecký výkon v dabingu za snímek Vtip. 

Nejnovější zprávy