Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Dara Rolins s Karlovými Vary za zády: Hejty už hodila za hlavu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins s Karlovými Vary za zády: Hejty už hodila za hlavu!

Andrea Malá

6. června 2024 14:44

Dara Rolins Video

Dara Rolins to v poslední době nemá s lidmi jednoduché, protože po nedávném estetickém kroku čelila vlně kritiky. Nyní to vypadá, že hejty už hodila za hlavu a znovu si užívá života.

Do lázeňského města na západě Čech přijede většina hvězd českého šoubyznysu až za pár týdnů na každoroční filmový festival. Ovšem Dara Rolins se odtamtud ozvala svým fanouškům už ve středu. Konkrétně se několikrát vyfotila v Grandhotelu Pupp s Karlovými Vary za zády.

Slovenská zpěvačka v posledních týdnech čelí záplavě hejtů, přičemž v předchozím příspěvku prozradila, že odstranila několik "vulgárních dementů", jak je sama označila. Uvedla také, že si myslela, že lidi už přestala kritika bavit.

"Neroním slzy, že se někomu nelíbím, na to s**e pes. Štve mě ta potřeba urážet. To hlava nebere. Ale s tím asi nic neuděláme. Jediné co, mějte kolem sobe hodně láskyplných, spokojených a vyrovnaných lidí. Dělejte si a myslete si, co chcete, to ano, ale nezraňujte zranitelné. Kousněte se vždy do jazyka, než vypustíte další jed a někomu ublížíte," vzkázala. 

Lidi pak vyzvala, aby jí nepsali, protože ji špatné komentáře netrápí. "Trápí mě méně než to, že se náš nový pejsek stále počůrává. Štve mě lidská krutost a drzost v té obecné rovině. S tím problém opravdu mám a naivně si myslím, že něco změním... Ale co bychom byli za lidi, kdybychom se o to čas od času aspoň nepokusili," dodala Rolins.

Nejnovější zprávy