Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Dojatá Žilková slaví úspěch dcery Korduly: Moje milovaná, jsi vítězkou!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dojatá Žilková slaví úspěch dcery Korduly: Moje milovaná, jsi vítězkou!

Andrea Malá

6. června 2024 8:32

Kordula Stropnická má za sebou maturitu. Video

V početné a všem dobře známé rodině herečky Veroniky Žilkové je další důvod k radosti! Veronika Žilková se nemohla nepochlubit tím, jak její nejmladší dcera Kordula Stropnická zakončila středoškolské studium. 

Kordula dosáhla plnoletosti už loni, když v září oslavila osmnácté narozeniny. Nicméně za zkoušku dospělosti bývá označována až maturita. Dcera slavných rodičů ji má zdárně za sebou, jak prozradila její maminka.

"Maturita s vyznamenáním," pochlubila se Žilková ve středu na instagramu. "Děkuji ti, moje milovaná Kordulinko! Dojatá máma, která ví, co jsi všechno musela dokázat překonat a zabojovat! Dnes jsi vítěz!" napsala.

Zatímco populární herečka začala ihned přijímat gratulace od známých i od fanoušků, reakce otce dívky Martina Stropnického není známá. Hvězdné manželství ostatně před časem skončilo rozvodem.

Nedávno se navíc ukázalo, že Žilková nemůže exmanželovi přijít na jméno. "Já toho pána neznám. Vůbec nevím o kom mluvíte," reagovala na dotaz. Dá se však předpokládat, že i on je rád, jak úspěšně dcera zakončila studium.

Nejnovější zprávy