Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Dara Rolins zavzpomínala na otce: Nepráskl mě za cigarety!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins zavzpomínala na otce: Nepráskl mě za cigarety!

Andrea Malá

6. října 2023 8:56

Dara Rolins Video

Dara Rolins za den a dva měsíce k tomu oslaví 51. narozeniny. Loni si k padesátce nadělila velkou koncertní show, za kterou by na ni podle jejích slov byl tatínek náležitě hrdý. Jaký s ním zpěvačka měla vztah? 

Rolins ve čtvrtek prozradila fanouškům, že její otec by měl toho dne narozeniny. Celý den se jí tak vracely vzpomínky. "Na všechno, co mě naučil, jak nás všechny miloval. Na to, jak mě neprozradil, když našel ve svém kabátě moje cigarety a jak byl pyšný na každý můj úspěch," svěřila se.

"Vím, že by se usmíval od ucha k uchu, kdyby mohl být na mém koncertě v O2 aréně," uvedla zpěvačka, která aktuálně připravuje zopakování velké show v největší české hale. Sama to ostatně připomněla.

"Teď, když všechno nasvědčuje tomu, že si ho zopakujeme, přemýšlím nad tím, jak i právě díky němu můžu všechny ty krásné věci prožít. Být součástí a tvůrcem tolika emocí, vzpomínek," pokračovala.

Na co se fanoušci mohou těšit? "I tentokrát mám v plánu s vámi zpívat a tancovat jako o život a generovat dobrou energii na všechny směry," dodala Rolins.

Nejnovější zprávy