Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

David Koller o důvodech odchodu z Lucie: Čemu se bude věnovat?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

David Koller o důvodech odchodu z Lucie: Čemu se bude věnovat?

Andrea Malá

20. února 2024 16:20

Lucie

Legendární českou kapelu Lucii čekají letos poslední koncerty v nejslavnější sestavě, pak ji definitivně opustí frontman David Koller. Fanoušky to pochopitelně netěší, on se jim ale snaží své myšlenkové pochody vysvětlit. 

Koller oznámil svůj konec v legendární kapele na začátku února. "Po dlouhých úvahách jsem se rozhodl, že odcházím z Lucie. Hraní s Lucií bylo fajn, teď se chci věnovat především svojí kapele a rodině," vysvětlil s tím, že ještě odehraje všechny koncerty do konce léta, včetně putovního festivalu Hrady CZ.

Kollerův konec potvrdila i samotná kapela. "Rozcházíme se v dobrém a dohodli jsme se, že společně odehrajeme všechny nasmlouvané koncerty do konce letních prázdnin," napsali zbylí hudebníci, kteří chtějí pokračovat.

Sám zpěvák a bubeník se k důvodům odchodu vyjádřil i v talk show 7 pádů Honzy Dědka. "Budu se věnovat klukům, rodině. Člověk nemá čas celej život, na sklonku bych si to chtěl užít," svěřil se Koller.

Manželovo rozhodnutí kvituje i jeho žena Anna. "David je hodnej čtecí táta. Rád čte pohádky," prozradila k tomu, jak hudebník doma s dětmi funguje. 

Nejnovější zprávy