Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Ostrý Jaromír Soukup: Bejr je pro něj chcípák! Bude další zápas?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ostrý Jaromír Soukup: Bejr je pro něj chcípák! Bude další zápas?

Andrea Malá

20. února 2024 8:55

Jaromír Soukup

Jaromír Soukup v lednu podstoupil velkou výzvu, když nastoupil do ringu proti Aleši Bejrovi. Zápas, který byl označován za jeho poslední v životě, vyhrál kvůli diskvalifikaci soupeře. Ten mu tím nasadil brouka do hlavy. Miliardář proto popsal, co se mu teď honí hlavou. 

Soukup se podle týdeníku Sedmička ve svém televizním pořadu VIP svět svěřil, že s lednovým zápasem nebyl spokojen. "Přece jenom jsem trénoval několik měsíců a chtěl boxovat," vysvětlil divákům.

Soupeře, jemuž se přezdívá Psychopat, slovně vůbec nešetřil. "Přiznám se, že ten chcípák Bejr, který měl velkolepá prohlášení z bezpečí internetu, kopal do plexiskla a prskal vodu na lidi, mě překvapil," nechal se slyšet.

"Když byl totiž v ringu, byl to spíš takovej malej kluk, kterej vůbec nevěděl, co má dělat. Vůbec neznal pravidla, a tak se vyfauloval," poznamenal miliardář, kterého mrzelo, že lidé zaplatili za lístky a nakonec toho moc neviděli.

Proto Soukup uvažuje, že svá slova o derniéře v ringu vezme zpět. "Říkal jsem si, že možná ještě ten poslední zápas zvážím, abych se rozloučil nějak krvavě, sportovně, boxersky. Protože tohle se mi opravdu nelíbilo," dodal. 

Nejnovější zprávy