Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Trable Jaromíra Soukupa zase nabírají na obrátkách! Odnášejí to i blízcí

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Trable Jaromíra Soukupa zase nabírají na obrátkách! Odnášejí to i blízcí

Andrea Malá

19. února 2024 10:40

Jaromír Soukup Video

Podnikatelské problémy Jaromíra Soukupa ani náhodou nejsou u konce! Podle nejnovějších informací se do věci vložil soud a mediálnímu magnátovi pořádně zkomplikoval život. A nejenom jemu, ale také jeho blízkým. 

Podle nejnovějších informací Deníku N nesmí samotný Soukup, ale ani jeho mediální agentura Médea prodat jakoukoliv firmu nebo nemovitost. Rozhodl o tom Obvodní soud pro Prahu 4. 

Soud vydal mimořádné předběžné opatření kvůli nesplaceným dluhům. Miliardář tak momentálně nemůže nakládat s podíly ve svých firmách a s nemovitostmi, jak si usmyslí. Zablokován byl i byt, jehož vlastníkem je syn podnikatele. 

V uplynulých týdnech se mediální magnát potýkal i s provozními problémy. TV Barrandov během jednoho z lednových víkendů postihl několikahodinový výpadek kvůli odpojení ze sítě. Energii pak přechodně zajišťovaly pronajaté dieselagregáty. Podle posledních informací už televize opět odebírá elektřinu ze standardního zdroje.

Média také minulý měsíc informovala, že TV Barrandov se podařilo získat dočasnou ochranu před klíčovým věřitelem pod podmínkou předložení plánu řešení dluhů. Společnost dostala na zpracování ozdravného projektu měsíc. 

Nejnovější zprávy