Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Děkovná slova Ivy Kubelkové po prvním večeru StarDance: Fanoušky si ihned získala

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Děkovná slova Ivy Kubelkové po prvním večeru StarDance: Fanoušky si ihned získala

Nikola Horáková

15. října 2023 18:38

Iva Kubelková a Martin Prágr Video

První taneční večer 12. řady StarDance máme za sebou a svoji premiéru si odbyly i všechny taneční páry. Iva Kubelková, která s fanoušky celé dva měsíce příprav sdílela na sociálních sítích, napsala fanouškům poděkování za podporu, která se jim dostala. 

„My vám tak moc děkujeme za vaše krásný reakce na naší včerejší chachu ve StarDance a za vaší podporu. Ani nevíte, jakou máme radost, že se vám to líbilo. Řeknu vám, je to fakt jízda adrenalinu a stresu zároveň, ale na konci toho všeho jste vždycky vy, tak díky dík," rozepsala se o prvních pocitech z večera Kubelková. 

„A já moc děkuji Martinovi za jeho trpělivost a klaním se před jeho pokorou, se kterou se přizpůsobil při vystoupení před milionem a půl diváků mé taneční úrovni, příští týden se na vás budeme opět těšit, už ale půjde trochu do tuhého," doplnila. 

Diváci si toto duo okamžitě zamilovali a jejich úvodní chacha si získala hlas u většiny z nich. „Ivo, je vůbec něco, co Vám nejde? Co třeba kvantová fyzika? Bez legrace, jste proste skvělá, excelentní výkon," napsal jeden ze sledujících. „Byla ta báječná podívaná - jste skvělá - atraktivní, krásné nohy a všechno. Držím palce," přidala se další ze sledujících. 

Nejnovější zprávy