Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Dětské spory Agáty Hanychové: Miluju to! Už jsem se naučila...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dětské spory Agáty Hanychové: Miluju to! Už jsem se naučila...

Andrea Malá

23. listopadu 2023 10:31

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová momentálně vede hned dva spory ohledně dětí s jejich otci Jaromírem Soukupem a Jakubem Prachařem. Do toho se musí občas vypořádat se spory mezi samotnými dětmi. Jak to dělá? 

Hanychová je trojnásobnou maminkou, ale nejmladší Rozárka má teprve několik měsíců. Děje se každopádně to, že Kryšpín a Mia si vjíždějí do vlasů. "Miluju dětské hádky v autě. Ale už jsem se naučila absolutně nic neslyšet," svěřila se influencerka a zeptala se ostatních rodičů, jak to řeší oni. 

Co už nejspíš tolik nemiluje, to jsou mnohem vážnější spory mezi ní a bývalými partnery ohledně péče o děti. Kvůli některým vzkazům směrem k otcům dětí jí dokonce vyčinila i Veronika Žilková.

Nějaký čas, konkrétně od zářijového rozchodu, se už táhne spor mezi Hanychovou a Soukupem. V otázce péče o několikaměsíční dceru se zatím střídají podle soudem stanoveného předběžného opatření.

Nově jsme vás ale informovali o údajném napětí mezi influencerkou a hercem a bavičem Jakubem Prachařem. Tomu má především vadit, že se jejich společná dcera Mia až příliš objevuje na sociálních sítích bývalé manželky. 

Nejnovější zprávy