Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 12. prosince 2023

Svátek slaví Simona, zítra Lucie

DJ Robin (†42) neměl šanci nehodu přežít. Jeho blízcí jsou zdrceni!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

DJ Robin (†42) neměl šanci nehodu přežít. Jeho blízcí jsou zdrceni!

Lenka Kučerová

25. září 2023 22:02

DJ Robin

Jak už server EXTRASIMO.cz informoval, v pátek došlo k tragické dopravní nehodě, při které zahynul DJ Robin, vlastním jménem Róbert Eľko. Jeho příbuzní nyní poprvé promluvili o umělci, který zahynul v den svých narozenin.

DJ Robin, známý především na východě Slovenska, v poslední noc vystupoval v hotelu v Hodruši-Hámre společně se zpěvačkou Katkou Ščevlíkovou. V pátek se vydal na cestu zpět domů za svou rodinou, tam ale bohužel již nedojel.

Za horským průsmykem Čertovica se srazil s nákladním vozidlem. DJ Robin byl na místě nehody prohlášen za mrtvého, uvedl server topky.sk. "42letý řidič řídil osobní motorové vozidlo Hyundai ve směru od horského průsmyku Čertovica na Kráľovu Lehotu (okres Liptovský Mikuláš). Následně z dosud neznámých důvodů sjel svým vozidlem do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním motorovým vozidlem, řízeným 31letým řidičem," uvedli policisté. 

Podle serveru Nový čas byl náraz tak silný, že přední část SUV slisoval jako krabičku od zápalek. Motor byl zaražen za nosníky a palubní deska rozlámaná. Nepomohly mu ani vystřelené airbagy.

Všichni jeho blízcí jsou z jeho smrti otřeseni. "To, co se stalo, je obrovská tragédie. Robko byl skvělý manžel a pečlivý otec. Stále tomu nemůžu uvěřit. Byl pracovně velmi vytížen. Co vím, tak cestoval ten den z práce," řekl serveru zdroj blízký rodině.

Nejnovější zprávy