Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Tragická smrt známého umělce. DJ Robin (†42) zemřel na svoje narozeniny!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tragická smrt známého umělce. DJ Robin (†42) zemřel na svoje narozeniny!

Lenka Kučerová

24. září 2023 12:59

DJ Robin

V pátek došlo k tragické dopravní nehodě, při které zahynul DJ Robin, vlastním jménem Róbert Eľko. Jeho smrt je pro jeho blízké bolestná, podle slovenských médií i proto, že právě tento den oslavil své 42. narozeniny.

DJ Robin byl známý především na východě Slovenska, kde dlouhodobě působil na hudební scéně. V poslední noc, tedy ze čtvrtka na pátek, vystupoval v hotelu v Hodruši-Hámre společně se zpěvačkou Katkou Ščevlíkovou.

V pátek se vydal na cestu zpět domů za svou rodinou, tam ale bohužel již nedojel. Za horským průsmykem Čertovica se srazil s nákladním vozidlem. DJ Robin byl na místě nehody prohlášen za mrtvého, uvedl server topky.sk.

"42letý řidič řídil osobní motorové vozidlo Hyundai ve směru od horského průsmyku Čertovica na Kráľovu Lehotu (okres Liptovský Mikuláš). Následně z dosud neznámých důvodů sjel svým vozidlem do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním motorovým vozidlem, řízeným 31letým řidičem," píší policisté. 

"Zatímco přesné příčiny nehody nebyly dosud zjištěny, došlo k přejíždění do protisměru, kde došlo ke srážce s protijedoucím nákladním vozidlem řízeným 31letým řidičem. Během dopravní nehody utrpěl 42letý řidič zranění, kterým, bohužel, na místě podlehl," uvedla policejni mluvčí.

"U 31letého řidiče při dechové zkoušce nebyl alkohol zjištěn. U zesnulého muže bude provedena pitva. Další okolnosti a příčiny tragické dopravní nehody jsou předmětem probíhajícího vyšetřování," dodali policisté. 

Nejnovější zprávy