Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

DRAMA Dary Rolins: Dusila se před životní show, zasahovala záchranka!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

DRAMA Dary Rolins: Dusila se před životní show, zasahovala záchranka!

Andrea Malá

27. září 2023 8:28

Dara Rolins Video

Dara Rolins pomalu odhaluje podrobnosti k další koncertní show v O2 areně a zároveň poprvé přiznala, že letošní premiéra v největší české hale se málem vůbec neuskutečnila. 

Rolins ve slovenské rádiové show přiznala, že ještě hodinu před koncertem hrozilo, že žádné vystoupení neproběhne. "Seděla jsem v šatně a po generálce jsem cítila, že mám unavené hrdlo," popsala výchozí situaci podle webu topky.sk.

V dobré víře se jí snažili pomoci spolupracovníci v čele s dvorní fotografkou Petrou Ficovou, která nabídla přírodní sprej do úst. Přípravek ale popové divě jen přitížil, začala kašlat a nedokázala se zhluboka nadechnout.

"To trvalo deset minut v kuse. Po deseti minutách jsem jen periferně cítila, že se pohyb v šatně začíná zhušťovat, chodili tam noví lidé, aby se přesvědčili, že je to opravdu pravda, že Dara se dusí. Já je stále ubezpečovala, že to za chvíli skončí," uvedla zpěvačka. 

Slovenské partnerce fotbalisty Pavla Nedvěda byla nakonec přivolána záchranka a s ní i specialistka na dýchací cesty. Hvězdě večera podali zdravotníci infuzi. "Vstávala jsem, že musím jít, protože mi za hodinu začíná koncert. Ona mě držela s rukou na hrudi, že ona rozhodne, jestli vůbec nějaký koncert bude," pokračovala.  

S Rolins byl v sanitce Leoš Mareš jako organizátor show, pochopitelně se stresoval. "Celé to trvalo dobrých 40 minut. Nadechla jsem se poté, co infuze zabrala," dodala zpěvačka. 

Nejnovější zprávy