Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Druhá Diana a Alžběta? Umělá inteligence ukázala, jak bude vypadat dospělá princezna Charlotte!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Druhá Diana a Alžběta? Umělá inteligence ukázala, jak bude vypadat dospělá princezna Charlotte!

Lenka Kučerová

8. října 2023 16:51

Princezna Charlotte z Walesu podle AI

Roste v ní druhá princezna Diana? Lidé jsou přesvědčeni, že ano. Princezna Charlotte je teprve osmiletá dívka, umělá inteligence ane namodelovala, jak bude vypadat v dospělosti. A veřejnost se nemůže ubránit slzám.

Na TikToku se objevilo video, na němž umělá inteligence namodelovala obličej mladé princezny v dospělosti. Jak vidno z úvodní fotografie, vyroste z ní krásná slečna, z níž dobrosrdečnost jen čiší.

Toho si všimli i lidé v komentářích, kteří se netají tím, že v ní vidí mladou královnu Alžbětu II. nebo princeznu Dianu. Podle mnohých bude kombinací obou vznešených dam, které už nejsou mezi námi.

@60secondhistories_ What Princess Charlotre will look like according to AI #60secondhistories #foryoupage❤️❤️ #fyp #fypシ #foryou #uk #historytok #royalfamily #princess #monarch #letstimetravel ♬ Fairytale (From "Shrek") - Geek Music

Princezna Diana, původním jménem Diana Frances Spencer, byla jednou z nejvýraznějších a nejoblíbenějších členek britské královské rodiny. Její život byl sice poznamenán bouřlivými událostmi a skončil tragicky, lidé ji ale milovali.

Diana byla známá svým angažovaným přístupem k dobročinnosti a humanitární práci. Byla patronkou několika charitativních organizací a věnovala se zejména pomoci lidem s HIV/AIDS.

Tragicky zemřela při autonehodě v Paříži 31. srpna 1997. Její památka ale žije dál díky dobročinným organizacím, které byly založeny na její počest, a také díky jejímu vlivu na veřejné povědomí o těžkých životních situacích a nemocích.

Nejnovější zprávy