Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Princezna Charlotte má narozeniny: Nová fotka oslavenkyně od její maminky!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princezna Charlotte má narozeniny: Nová fotka oslavenkyně od její maminky!

Andrea Malá

2. května 2024 15:47

princ William s dětmi Princ George z Walesu (vpravo), Princezna Charlotte z Walesu (vlevo), Princ Louis z Walesu (uprostřed).

Princ William momentálně myslí zejména na nemocnou manželku Kate, dnes ale oba nemohli zapomenout na narozeniny své jediné dcery. Princezna Charlotte má totiž ve čtvrtek deváté narozeniny. 

Veřejné narozeninové přání, pod nímž mohli blahopřát i fanoušci královské rodiny, zveřejnil budoucí královský pár na sociálních sítích. "Přejeme všechno nejlepší k devátým narozeninám, princezno Charlotte! Díky za všechny milé zprávy," uvedli rodiče oslavenkyně na síti X.

K textu připojili nový snímek princezny, jehož autorkou je její maminka Kate, která momentálně podstupuje léčbu blíže nespecifikovaného typu rakoviny. Kvůli nemoci se aktuálně nevěnuje povinnostem člena královské rodiny.

Charlotte se narodila 2. května 2015 v Londýně jako druhý potomek následníka trůnu a jeho manželky. Znamená to, že v pořadí následnictví na britský trůn je aktuálně třetí. Před ní jsou její tatínek a také starší sourozenci princ George. 

Nejnovější zprávy