Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Dva roky šťastně spolu: Lucie Šafářová s Tomášem Plekancem slaví výročí

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dva roky šťastně spolu: Lucie Šafářová s Tomášem Plekancem slaví výročí

Nikola Horáková

27. září 2023 17:38

Lucie Šafařová s partnerem Tomášem Plekancem Video

Tenistka Lucie Šafářová (36) a hokejista Tomáš Plekanec (40) slaví dva šťastné roky ve společném manželství. Z jejich vztahu vzešli dvě děti a podle všeho se rodinka rozhodně nenudí. 

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec spolu tvoří pár již od roku 2018, kdy se hokejista rozešel se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou a chvíli na to, začal trávit čas se zmíněnou tenistkou. O rok později porodila Šafářová dceru Leontýnu, další rok přišly zásnuby a v roce 2021 tu byla svatba. V květnu 2022 se jim narodil druhý potomek, syn Oliver. 

Tento rok již manželé slaví druhé výročí od svatby a Šafářová nechala svému muži dojemné vyznání na Instagramu. „Další rok po tvém boku, nudu s tebou zatím neznám, tak snad zvládneme i ten další rok se stejným tempem," napsala Šafařová vyznání své lásce pod tři zamilované snímky ze třech různých míst. 

Jejich fanoušci jim v lásce jenom fandí a pár od nich dostal mnoho milých vzkazů. „Jste krásný pár a s dětmi super rodina. Vyzařuje z vás obou pohoda a hodně energie, opatrujte se," napsala jedna ze sledujících. „Moc vám to spolu stále sluší. Tak ať je těch společných let co nejvíce," doplnila další ze sledujících. 

Nejnovější zprávy