Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Elán chystá poctu pro Patejdla (†68): Fanouškům dává velkou moc nad koncertem!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Elán chystá poctu pro Patejdla (†68): Fanouškům dává velkou moc nad koncertem!

Andrea Malá

6. října 2023 10:30

Vašo Patejdl Video

Elán v příštím roce odehraje čtyři koncerty v Praze a Bratislavě, na nichž se především bude vzpomínat na zesnulého Vaša Patejdla. Hudebníci se nicméně rozhodli dát fanouškům velkou moc nad podobou vystoupení. O čem budou lidé rozhodovat?

Elán v neděli prostřednictvím facebooku oznámil, že ke koncertům v Praze a Bratislavě naplánovaným na září 2024 přidává ještě jeden termín v každém ze zmíněných hlavních měst.

"Ahoj kamarádi, ještě jednou děkujeme za projevenou soustrast a slova podpory v souvislosti s úmrtím našeho Vaša. S ním odešel kus Elánu, ale v Elánu s námi navždy zůstane i velký kus jeho výjimečné osobnosti. Co jsme Vašovi slíbili před smrtí, to dodržíme. Proto oznamujeme termíny dalších dvou koncertů," vzkázali hudebníci. 

To ale fanoušci ještě nevěděli, že to není všechno. Slovenská legenda totiž v týdnu odhalila, čím se budou nově oznámené koncerty lišit od těch již vyprodaných. Lidé budou především mít možnost v hlasování ovlivnit playlist, tedy seznam písní, které zazní.

"Na koncertech pro Vaša skupina Elán vzdá hudebně a audiovizuálně hold svému spoluhráči Vašovi Patejdlovi. Jen na druhých koncertech bude k dispozici legendární Škoda 110 R z filmu Rabaka," dodali muzikanti. 

Nejnovější zprávy