Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Elon Musk, princ Harry nebo Adam Driver: Celebrity se zašly podívat na závod F1

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Elon Musk, princ Harry nebo Adam Driver: Celebrity se zašly podívat na závod F1

Nikola Horáková

24. října 2023 23:15

princ Harry a Meghan Markle Video

O víkendu se v americkém Austinu jela Velká cena USA Formule 1. Na okruhu Amerik v neděli vyhrál Max Verstappen na RedBullu a vzhledem k tomu, že se jelo v Americe, se na závod přišlo podívat i spoustu světových celebrit jako Elon Musk, princ Harry, boxer Anthony Joshua nebo herec Adam Driver.

Formule 1 má letos za sebou již druhou zastávku v USA, první bylo Maimi, teď Austin a v listopadu nás čeká Las Vegas. Ve Vegas se očekává veliký počet celebrit a VIP hostů, ale o známé osobnosti nebyla nouze ani teď v Texasu. 

Již začátkem víkendu se objevil herec Adam Driver, který promoval svůj nový závodní film o Enzu Ferrarim, nechvalně proslulém zakladateli automobilové značky Ferrari, který by měl přijít do kin v prosinci tohoto roku. 

Dále se mezi hosty objevil princ Harry, ovšem bez manželky Meghan i dětí, k němu se přidal boxer Anthony Joshua, ovšem největší poprask způsobil vizionář, podnikatel a nejbohatší muž světa Elon Musk, který se objevil již v Miami a vzal s sebou i syna X Æ A-12. 

Tohle je ale stále slabý odvar a jak již bylo zmíněno, veliké množství celebrit na jednom místě se očekává na závodě v Las Vegas. Tento závod bude zároveň nejdražší závod v kalendáři a veliký důraz bude kladen pro VIP hosty a speciální balíčky. Od závodu, který se tu koná již za měsíc jsou velká očekávání, tak uvidíme zdali to nedopadne spíše fiaskem.

Nejnovější zprávy