Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Emočně vyčerpaná Dara Rolins: Probudila se a cítila smutek i únavu! Proč?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Emočně vyčerpaná Dara Rolins: Probudila se a cítila smutek i únavu! Proč?

Andrea Malá

17. května 2024 12:12

Dara Rolins Video

Dara Rolins se konečně oprostila od svých sporů s fanoušky ohledně estetického zákroku. Pomohl jí k tomu uplynulý víkend a Den matek. Slovenská zpěvačka se nicméně zmínila o smutku, únavě a emočním vyčerpání. Co se stalo? 

Daře se podle jejích slov něco zdálo. "Ještě nikdy se mi nestalo, že by byl sen tak živý, abych po probuzení cítila tak hluboký smutek a únavu z emočního vyčerpání jako před pár dny," uvedla a zeptala se fanoušků, zdali to někdy zažili. "Protože já ne. Nikdy předtím se mi to nestalo," pokračovala.

Popová diva přiznala, že sen se týkal toho nejcennějšího, tedy dcery Loly. "To, jak strašně moc a neskutečně reálně jsem se o ni bála, když mi ji v tom mém sci-fi snu unesli, bylo zničující. Scénář byl teda dost promakaný a zápletka tzv. důmyslná, překvapila i mně samotnou," svěřila se. 

"Jde o to, co jsem cítila, když jsem zjistila, že je moje Lola v pořádku. Jde o ten absolutní mír v mém těle, když jsem v telefonu poslouchala její hlas," popsala zpěvačka, která nezapomněla popřát ke Dni matek.

"Přeji všem maminkám světa, aby se o svoje děti nemusely nikdy bát... Aby jim nikdy nepuklo srdce, rovná se, aby je viděly vždy usměvavé a zdravé, a aby měly k sobě jako rodina vždy blízko. Potom budeme my, všechny mámy světa, šťastné," dodala Rolins. 

Nejnovější zprávy