Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Dara Rolins dostala naloženo: Až moc drastické, nepovedlo se to!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins dostala naloženo: Až moc drastické, nepovedlo se to!

Andrea Malá

14. května 2024 11:54

Dara Rolins Video

Dara Rolins dala jasně najevo, že ji nezajímají názory ostatních lidí na její poslední vizuální proměnu. Vyjádření dvou neméně slavných dam jí ale zřejmě neunikne. Zpěvačku si totiž vzaly na paškál Agáta Hanychová a Ornella Koktová. 

Stalo se tak v jejich společném podcastu, přičemž Hanychová tvrdila jeho posluchačům, že podle Ornelly vypadá Dara Rolins po poslední proměně jako "malej blonďatej Vietnamec". "Ten facelift byl asi moc drastickej a Dara má opravdu šikmý oči," konstatovala Koktová.

"Dara má všechno, co si ženská může přát, a přesto jí očividně chybí sebevědomí," podotkla Agáta s tím, že je blbé, když ženy neumí stárnout. To není případ její maminky Veroniky Žilkové. "Tady vidíte, že ani drahej italskej chirurg není tutovka. Nepovedlo se to," dodala Ornella. 

Slovenská zpěvačka nicméně dala najevo, že s kritickými reakcemi počítala. "Snad jste si nemysleli, že jsem se vrátila, protože mi chyběl názor všech těch odborníků na Daru. Samozřejmě mě těší každý milý kompliment, ale zároveň nechápu potřebu některých z vás psát mi sem názor a postoj k estetické chirurgii," rozjela se na instagramu.

Takové pisálky rovnou poslala na k tomu určená diskuzní fóra. "Mně je totiž dost jedno, co si myslí nějaká teta anebo strejda, kterého vůbec neznám," prohlásila nekompromisně. 

Nejnovější zprávy