Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Eva Burešová nešetří sebekritikou: Já blbka... Jsem úplnej blázen...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Burešová nešetří sebekritikou: Já blbka... Jsem úplnej blázen...

Lenka Kučerová

12. února 2024 21:51

Eva Burešová Video

Eva Burešová dává práci opravdu hodně, ačkoliv sama sebe nepochybně považuje v první řadě za maminku. Jako taková je zvyklá ošetřovat nejrůznější bolístky, občas si nějaké to zranění přivodí sama. A doufá, že lidé nic nepoznají. 

Burešová zveřejnila na instagramovém profilu fotku s omotaným kotníkem a popsala, co se stalo. Zároveň na sebe práskla, že si v minulosti ráda hrála na hrdinku.

"Zraněnou nějakou končetinu jsem měla tisíckrát. Blbka jsem si třeba během představení Jesus Christ Superstar nikdy nebrala chrániče na kolena, abych jakože viděla ty spáleniny a modřiny, což pro mě znamenalo, že vidím výsledek své práce a to, že fakt makám. Úplnej blázen," konstatovala na sociální síti.

Seriálová hvězda podotkla, že ačkoliv už to nedělá, pořád na sebe umí být tvrdá. "Před týdnem jsem si natáhla blbě sval a pak jsem odehrála tři představení Bodyguarda na podpatcích, kde neslezu z jeviště a běhám a běhám. Včera už jsem to cítila a když jsem v první scéně vylezla na jeviště řekla jsem si 'ojjoj'," svěřila se fanouškům.

Podle Burešové to naštěstí všechno dobře dopadlo. "Nějak jsem to polkla. Díky všem mým kolegům a kostymérkám za podporu v zákulisí i na jevišti," dodala. 

Nejnovější zprávy