Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Eva Burešová reaguje: Je rozchod s Forejtem na spadnutí? Jasný vzkaz!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Burešová reaguje: Je rozchod s Forejtem na spadnutí? Jasný vzkaz!

Andrea Malá

9. října 2023 11:48

Eva Burešová Video

Eva Burešová a Přemek Forejt tvoří jeden z hvězdných párů českého šoubyznysu, ale začaly se objevovat spekulace, že to mezi herečkou a kuchařem skřípe. Jak na podobné zvěsti reagovala hvězda Primy? 

Burešová a Forejt společně v uplynulém týdnu vyrazili do obchodů, čímž sami o sobě dali najevo, že nadále fungují jako partnerská dvojice. Ona však raději ještě slovně ujistila fanoušky, že se v jejich domácnosti opravdu nic neděje. 

"Tak jsme se dneska s tím mým Přemečkem šli projít po nákupech a viděli jsme obrovskou titulku nějaké neplechy, kde psali, že je rozchod na spadnutí. Tak hlásíme, že jsme stále tady, stále spolu a stále zamilovaní, jak jen lidi, kterým se blíží tříleté výročí, můžou být," napsala na instagramu.

Populární herečku a zpěvačku mrzí, co se o nich píše, především kvůli nejbližším. "No, co vám budu povídat, ještě že ten náš citlivý Náťa ještě neumí číst, asi by ho to mohlo mrzet," poznamenala.

Burešová na závěr ještě jednou zdůraznila, že mezi ní a Forejtem je všechno při starém. "Mám ráda Přemka, Přemek mě," dodala. 

Nejnovější zprávy