Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Eva Burešová rozprášila spekulace o rozchodu: Tři roky s Forejtem!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Burešová rozprášila spekulace o rozchodu: Tři roky s Forejtem!

Andrea Malá

11. října 2023 11:16

Eva Burešová Video

Eva Burešová vede v patrnosti důležité momenty svého osobního i profesního života. Řadí se k nim bezpochyby i den, kdy se seznámila s Přemkem Forejtem. Víte vůbec, kdy vznikl jeden z hvězdných párů našeho šoubyznysu? 

My ano, přičemž s odpovědí nám pomohla sama Burešová. V úterý totiž sdílela na instagramovém profilu společný snímek s Forejtem ke třetímu výročí. Připomeňme, že dvojici se loni narodil syn Tristan William.

Hvězdný pár dobře funguje navzdory tomu, že každý z partnerů je tváří jedné z konkurujících si televizí. Zatímco herečka a zpěvačka hraje v seriálech Primy, kuchař je porotcem v kulinářské show MasterChef na Nově.

Oslava výročí následuje jen pár dní poté, co Burešová odrážela spekulace o možném rozchodu. Už tehdy upozorňovala, že se blíží den, kdy spolu budou rovné tři roky. 

"Tak jsme se dneska s tím mým Přemečkem šli projít po nákupech a viděli jsme obrovskou titulku nějaké neplechy, kde psali, že je rozchod na spadnutí. Tak hlásíme, že jsme stále tady, stále spolu a stále zamilovaní, jak jen lidi, kterým se blíží tříleté výročí, můžou být," napsala na instagramu.

Nejnovější zprávy