Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Eva Burešová to vůbec nečekala: Ozvali se jí i kolegové!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Burešová to vůbec nečekala: Ozvali se jí i kolegové!

Andrea Malá

28. listopadu 2023 13:15

Eva Burešová Video

Eva Burešová tentokrát vypadla z nejlepší trojice zpěvaček v rámci cen Český slavík, ale nic si z toho nedělá. Vždyť bez práce nejsou koláče, proto neváhala a na slavnostním galavečeru vystoupila s novou písničkou. A nyní si užívá zasloužené ovace.

Burešová se v letech 2021 a 2022 umístila ve Slavíkovi vždy na třetím místě v kategorii zpěvaček. Tentokrát její jméno z úst osobností předávajících ceny nezaznělo. Moderátoři Aleš Háma a Ondřej Sokol ji však během přenosu pozvali na pódium.

Seriálová hvězda, která na sebe stále více upozorňuje i hudební scénu, tak vystoupila i s doprovodnou kapelou a představila novou písničku Sirény. A všechno nasvědčuje tomu, že jde o velký úspěch.

Video: Eva Burešová - Sirény (živě) | YouTube

"Vůbec jsem nečekala takovou nálož pozitivního feedbacku. Od pátku dostáváme fakt krásné zprávy od vás i od kolegů a strašně nám to dělá hezky," svěřila se herečka a zpěvačka na instagramovém profilu.

"Máme radost, že se vám Sirény líbí. Jsem zvědavá, jak se vám budou líbit další nové věci," navnadila Burešová fanoušky na další songy.

Nejnovější zprávy