Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Eva Burešová ve svatebních šatech: Završuje tak přípravy

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Burešová ve svatebních šatech: Završuje tak přípravy

Nikola Horáková

28. září 2023 23:37

Eva Burešová Video

Eva Burešová (30) byla velmi překvapená, když se dostala do nominace na cenu Thálie za roli Ráchel Marron v muzikálu The Bodyguard. Užší nominace jí nakonec utekla, ale i tak se na slavnostní večer poctivě připravuje. 

Herečka a zpěvačka Eva Burešová doufala ve výběr do užšího kola nominací na cenu Thálie za roli Ráchel Marron v muzikálu The Bodyguard, což se sice nepovedlo, ale i tak má herečka v plánu si slavnostní večer v Národním divadle pořádně užít po boku svého partnera Přemka Forejta.

Na večer se herečka již připravuje a fanouškům na Instagramu odhalila šaty, které si na večer zvolila. „Jsem pozvaná na své první Thálie. Umístit se již nemůžu, ale i širší nominace pro mě je obrovská čest. Těším se až usednu po boku mého milovaného Přemka a společně si předávání cen užijeme. A věděli jste, že se jedná o 30. ročník? To jsou mi náhody," uvedla Burešová na Instagramu s narážkou na její letošní třicáté narozeniny.

„Tyto šaty dnes na plné čáře vyhrály," doplnila herečka pod snímek v šatech na slavnostní večer, které si vybrala ve svatebním salonu. Její fanoušci se jednoznačně shodují na tom, že jí to moc sluší. „Ta 30 je prostě tvoje! 30. ročník ve tvých 30 letech, kouzelné! stejně jak tyhle šaty, moc ti sluší! pořádně si to užijte," napsala jedna z fanynek. „Ale ty už jsi stejnak vyhrála! Máme tě rádi," přidala se další.

Do konečného výběru o skleněnou sošku Thálie za mimořádný výkon na jevišti se dostaly nakonec tři herečky, Hana Holišová, Michaela Horká a Petra Janečková. Která z nich to nakonec bude se dozvíme již tuto sobotu.

Nejnovější zprávy