Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Ewa Farna dojala koncertem v O2 sebe sama: Jsem šťastná, že...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ewa Farna dojala koncertem v O2 sebe sama: Jsem šťastná, že...

Andrea Malá

17. října 2023 9:07

Ewa Farna Video

Ewa Farna si o uplynulém víkendu splnila sen. V říjnu slavila srpnové kulatiny na velkolepém vystoupení v pražské O2 areně, kde bylo vyprodáno. A zážitek to byl takový, že populární zpěvačce chvíli trvalo, než ho zpracovala.  

První bezprostřední reakce po sobotní show totiž byla následující. "Zatím nemám slov, pardon," vzkázala fanouškům. V průběhu pondělí už si ale Farna dokázala srovnat myšlenky, aby napsala alespoň pár řádků svým věrným.

"Já tak nějak vůbec nevím, jak se teď vlastně cítím. Dojímám se nad dosavadním feedbackem vás fanoušků a recenzemi, jsem šťastná, že jsme za tím šli a šlapali do toho s týmem snů, naplno, ze všech směrů," konstatovala na instagramu. 

Z dalších slov pak vyplynulo, že show opravdu proběhla podle jejích představ. "Klaním se a děkuju za nasazení, obětavost, přesčasy, toleranci, milion úprav, trpělivost se mnou a hlavně realizaci mých mnohdy šílených a komplikovaných nápadů," dodala zpěvačka. 

Farnou musela jedna věc těšit už předtím, než v sobotu zazněly první tóny. Všechny lístky se totiž s předstihem prodaly, bylo vyprodáno. 

Nejnovější zprávy