Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Zbyšek Pantůček už není nezvěstný! Policie prozradila, kde ho vypátrala

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zbyšek Pantůček už není nezvěstný! Policie prozradila, kde ho vypátrala

Andrea Malá

16. října 2023 11:01

Zbyšek Pantůček Video

Na úvod nového týdne přišla jedna skvělá zpráva! Blízkým herce a dabéra Zbyška Pantůčka musel spadnout obrovský kámen ze srdce, protože jim policisté sdělili, že je naživu. S pátráním jim pomohli zahraniční kolegové.  

"Kriminalisté z Prahy venkov - jih odvolali dnes, 16. října 2023, pátrání po 56letém muži, po kterém pátrali od 5. září 2023. Policistům se ve spolupráci se zahraničními kolegy podařilo zjistit, že se nyní zdržuje v Itálii," uvedla mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová.

Policejní pátrání bylo vyhlášeno na začátku minulého měsíce. "Pohřešovaný svému synovi sdělil, že bude cestovat. Od té doby se však rodině neozval, má nedostupný mobilní telefon a do místa bydliště se doposud nevrátil," sdělila tehdy Barbora Schneeweissová podle TN.cz. Blízcí od něj ani neměli informaci, kam měl namířeno. 

Rodák z Plzně se narodil do umělecké rodiny, kde se oba jeho rodiče věnovali zpěvu. Po absolvování konzervatoře se stal členem Armádního uměleckého souboru Víta Nejedlého, následně působil například v divadelní společnosti Háta.

Pantůček, který má na konci měsíce oslavit 56. narozeniny, si zahrál v několika televizních seriálech. Konkrétně šlo o Kriminálku Anděl, Přístav či Krejzovi. Je také úspěšným dabérem, jeho hlasem mluví animované postavičky v Toy Story nebo Madagaskaru. 

Nejnovější zprávy