Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 21. února 2024

Svátek slaví Lenka, zítra Petr

Bočanová či Háma se snaží pomoci najít Pantůčka: "Kamaráde, ozvi se!"

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Bočanová či Háma se snaží pomoci najít Pantůčka: "Kamaráde, ozvi se!"

Andrea Malá

8. září 2023 11:04

Mahulena Bočanová Video

V pátrací policejní databázi stále zůstává jméno Zbyška Pantůčka, přičemž strážci zákona ani blízcí nemají tušení, kde by se herec a dabér mohl pohybovat. Do hledání se mezitím zapojili i kolegové, konkrétně například Mahulena Bočanová nebo Aleš Háma.

Upozornil na to web deníku Blesk. "Zbyšulo, prosím, ozvi se!" uvedla Bočanová na sociální síti. Není divu, že jí kamarád chybí, vždyť se dlouhá léta setkávali v divadelním spolku Háta. Iniciativu vyvinul také Aleš Háma. "Kamaráde, ozvi se! Help! S.O.S," napsal moderátor. 

Policie k pátrání uvedla, že pohřešovaný sdělil synovi, že bude cestovat. Jenže následně se už neozval, na telefonu je nedostupný a domů se dosud nevrátil. Pantůček je podle popisu střední postavy, měří něco mezi 175 a 185 centimetry a má šedé vlasy a modré oči. Není ozbrojený a nebezpečný pro okolí. Pátrání bylo vyhlášeno v úterý 5. září.

Rodák z Plzně se narodil do umělecké rodiny, kde se oba jeho rodiče věnovali zpěvu. Po absolvování konzervatoře se stal členem Armádního uměleckého souboru Víta Nejedlého, následně působil například v divadelní společnosti Háta.

Pantůček, který má na konci měsíce oslavit 56. narozeniny, si zahrál v několika televizních seriálech. Konkrétně šlo o Kriminálku Anděl, Přístav či Krejzovi. Je také úspěšným dabérem, jeho hlasem mluví animované postavičky v Toy Story nebo Madagaskaru. 

Nejnovější zprávy