Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Zbyšek Pantůček se nakonec našel, ale... Háma myslel na nejhorší!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zbyšek Pantůček se nakonec našel, ale... Háma myslel na nejhorší!

Andrea Malá

19. října 2023 12:44

Zbyšek Pantůček Video

Česko na začátku tohoto týdne potěšila zpráva o šťastném konci pátrání po pohřešovaném Zbyšku Pantůčkovi. Ulevilo se i mnoha kolegům. Nechybí mezi nimi Aleš Háma, který přiznal, že měl myšlenky na nejhorší. 

Když byl ještě Pantůček pohřešován, apeloval na něj i Aleš Háma. "Kamaráde, ozvi se! Help! S.O.S," napsal na sociální síti. Není divu, že populární bavič pocítil úlevu, když v uplynulých dnech přišla dobrá zpráva.

"Mám samozřejmě radost, zaplaťpánbůh, když jsme o něm nevěděli takovou dobu, tak už jsme mysleli na nejhorší, tak zaplaťpánbůh, že je v pořádku," uvedl moderátor pro TN.cz. "V kontaktu ale nejsme, my jsme jen kolegové z divadla. Ale jsem šťastný, že se jako lidská bytost zase našel a že je v pořádku," dodal.

"Kriminalisté z Prahy venkov - jih odvolali dnes, 16. října 2023, pátrání po 56letém muži, po kterém pátrali od 5. září 2023. Policistům se ve spolupráci se zahraničními kolegy podařilo zjistit, že se nyní zdržuje v Itálii," uvedla mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová v pondělí.

Policejní pátrání bylo vyhlášeno na začátku minulého měsíce. "Pohřešovaný svému synovi sdělil, že bude cestovat. Od té doby se však rodině neozval, má nedostupný mobilní telefon a do místa bydliště se doposud nevrátil," sdělila tehdy Barbora Schneeweissová podle TN.cz. Blízcí od něj ani neměli informaci, kam měl namířeno. 

Rodák z Plzně se narodil do umělecké rodiny, kde se oba jeho rodiče věnovali zpěvu. Po absolvování konzervatoře se stal členem Armádního uměleckého souboru Víta Nejedlého, následně působil například v divadelní společnosti Háta.

Pantůček, který má na konci měsíce oslavit 56. narozeniny, si zahrál v několika televizních seriálech. Konkrétně šlo o Kriminálku Anděl, Přístav či Krejzovi. Je také úspěšným dabérem, jeho hlasem mluví animované postavičky v Toy Story nebo Madagaskaru. 

Nejnovější zprávy